Bufe - për të Dekoruar me Mobilje Projektuesi Shtëpinë tuaj

92 Produkte
Viadurini Living
lek 81.831,49 lek 114.564,08  - 29%
Viadurini Living
lek 77.047,20 lek 107.866,07  - 29%
Viadurini Living
lek 98.975,24 lek 138.565,34  - 29%
Viadurini Living
lek 21.429,68 lek 30.001,56  - 29%
Viadurini Living
lek 65.983,50 lek 92.376,89  - 29%
Viadurini Living
lek 152.698,96 lek 192.289,06  - 21%
Viadurini Living
lek 432.979,29 lek 561.059,04  - 23%
Viadurini Living
lek 521.787,90 lek 676.181,29  - 23%
Viadurini Living
lek 171.636,82 lek 257.455,23  - 33%
Viadurini Living
lek 297.424,08 lek 402.379,70  - 26%
Viadurini Living
lek 117.315,06 lek 170.141,72  - 31%
Viadurini Living
lek 126.584,65 lek 183.597,58  - 31%
Viadurini Living
lek 165.457,09 lek 239.912,79  - 31%
Viadurini Living
lek 196.156,37 lek 284.466,61  - 31%
Viadurini Living
lek 120.105,90 lek 174.128,64  - 31%
Viadurini Living
lek 122.298,71 lek 177.318,18  - 31%
Viadurini Living
lek 161.968,54 lek 234.829,47  - 31%
Viadurini Living
lek 174.128,64 lek 252.471,58  - 31%
Viadurini Living
lek 239.613,77 lek 347.459,90  - 31%
Faqe 1 të 2

Bufe të dizajnit modern në dru të çmuar - Një copë mobilje e personalizueshme e bërë në Itali.

Bufe i dhomës së ndenjes është një mobilje e rehatshme dhe funksionale për të arreduar dhomën tuaj të ndenjes ose kuzhinën tuaj me stil dhe elegancë. Në këtë pjesë do të gjeni propozimet tona në lidhje me tabelën anësore. Ne jemi munduar të plotësojmë të gjitha nevojat tuaja, duke ju ofruar zgjidhje dhe stile të ndryshme.

Një stil klasik për të dhënë një prekje të cilësisë së mirë në zonën tuaj të ditës me dollapë të bërë prej arre, prejardhje ose dru bredh në elementët e Koleksionit të Viadurini Living, për një celular me elegancë të përjetshme, por edhe dru të lisit të çmuar në propozimet e Bonaldo, në të cilat linjat klasike lënë hapësirë në një prekje të modernitetit. Më në fund, për të cituar një shembull, dollapin "York" nga Grilli i bërë nga druri i rimeso, i karakterizuar nga linja sinuse dhe të buta.

Për ata që preferojnë dizajn bashkëkohor, ne ofrojmë dollapët MDF ose Solid Surface. Linja të forta me dekorime gjeometrike për mobiljet të personalizueshme në ngjyrë ose në strukturën më të rrumbullakosur për dollapin e dizajnit modern "Boom", gjithashtu me përfundime të personalizueshme.

Zgjidhni dollapin që është më në harmoni me stilin e zonës suaj të ditës dhe ju ofron një dizajn italian të mobiljeve që mund ta bëjë shtëpinë tuaj unike.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në