Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes në dru me dekorim venecian Prodhuar në Itali - Ottaviano

  • Made in Italy
  • Kod: OTTAVIANO2
lek 485.613,23 lek 571.309,67 -15%
Material druri
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 107
Thellësia (cm) 46
Lartësia (cm) 100

Bofoni i dhomës së ndenjes prej druri me dekorim venecian Prodhuar në Itali.

Bufe për dhomën e ndenjes me një stil klasik dhe të rafinuar që tregon një dekorim venecian në pjesën e përparme, një paraqitje unike e Lagunës së Venecias. E punuar prej druri me detaje floriri, ka dy sirtarë praktik dhe dy dyer. Një komplement unik dhe elegant, i bërë tërësisht në Itali nga mjeshtra të aftë , mjeshtër të artit që e përfundojnë çdo komplement me mençuri dhe shije për elegancë. Prodhimi kryhet duke përdorur materiale të shkëlqyera , dhe duke kryer punën me dorë me kujdesin dhe profesionalizmin maksimal që i dallon produktet Made in Italy .

Përmasat: L 107 XP 46 XH 100 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në