Made in Italy

Bufe me dizajn modern me 10 dyer Ardesia, prodhim Italie

  • Made in Italy
  • Kod: ARDESIA10
lek 458.015,32 lek 572.519,15 -20%
Masat L200 x P50 x H83 cm
Designer Dizajni nga Carlo Cumini
Koha e dërgimit 6/8 javë
Bufe me dizajn modern me 10 dyer Ardesia, prodhim Italie
Bufe projektuesi me 10 dyer të dekoruara. Raftet e brendshme janë prej MDF të llakuar.
Ky artikull disponohet me llak të bardhë saten, të zi saten të llakuar ose flori të llakuar.

Cilësia e këtij artikulli sigurohet nga prodhimi i tij artizanal dhe nga materialet e cilësisë së lartë, të përzgjedhura dhe të formësuara nga mjeshtrit ekspertë italianë. Meqenëse ky artikull është i punuar me dorë në Itali, ju mund të personalizoni masat, formën dhe ngjyrën e tij. Na kontaktoni për të bërë projektin tuaj të personalizuar!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë