Peshqir prej Liri për Banjë - Material Luksoz Tekstili i Bërë në Itali

15 Produkte
Viadurini Textile
lek 12.758,13 lek 17.841,46  - 28%
Viadurini Textile
lek 23.423,15 lek 32.792,40  - 29%
Viadurini Textile
lek 10.964,02 lek 15.349,63  - 29%
Viadurini Textile
lek 15.848,00 lek 22.526,09  - 30%
Viadurini Textile
lek 21.529,36 lek 29.702,54  - 28%

Peshqir prej liri për banjën tuaj të modelimit, të bëra në Itali.

Peshqir liri ofruara nga Viadurini janë ideale për të lejuar të ftuarit tuaj dhe anëtarët e familjes për të thatë duart e tyre ose të përballet me një material të çmuar me hypoallergenic dhe pronat antibacterial, edhe duke lënë një ndjenjë e freski në lëkurë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në