Tavolina konsollë që zgjaten - Made in Italy

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 4,0

Tavolinë konsole e zgjatur për të mobiluar sallën e hyrjes ose dhomën e ndenjes në një stil klasik dhe modern. Një aksesor mobilimi funksional i bërë nga materiale të cilësisë së lartë që ofron më të mirën e Made in Italy dhe dizajnin ndërkombëtar.

75 Produkte
Viadurini Living
Lekë 73,260 Lekë 81,400  - 10%
Viadurini Living
Lekë 118,029 Lekë 131,144  - 10%
Viadurini Living
Lekë 75,258 Lekë 83,620  - 10%
Viadurini Living
Lekë 64,602 Lekë 71,780  - 10%
Viadurini Living
Lekë 68,672 Lekë 76,302  - 10%
Faqe 1 të 2

Tabelat e Konsolës së Zgjerueshme për çdo Mënyrë Jetese

Konzolat e zgjerueshme janë krijuar për t'iu përshtatur çdo stili jetese, duke ofruar përshtatshmëri të jashtëzakonshme dhe dizajn të përpiktë. Qoftë për të përmbushur kërkesat e një hapësire të vogël apo për të kompletuar një dhomë të madhe ndenjeje, këto konzola plotësojnë çdo nevojë me elegancë.

Në zemër të dizajnit italian, tavolinat e konsolave mishërojnë një ekuilibër të përsosur midis funksionalitetit dhe estetikës. Të dizenjuara për t'u përshtatur në mënyrë elegante në çdo mjedis, këto krijime përfaqësojnë thelbin e mjeshtërisë italiane, duke e shndërruar çdo hapësirë në një cep të përsosjes dhe stilit.

Inovacioni përzihet me traditën për t'i dhënë jetë pjesëve të mobiljeve që nuk janë thjesht objekte utilitare, por vepra të vërteta arti.

Konsola Moderne e Zgjerueshme: Dizajn Italian

Në botën e dizajnit të brendshëm, konsola moderne e zgjatur përfaqëson një shkrirje të përsosur të stilit dhe funksionalitetit. Këto pjesë, me linjat e tyre të pastra dhe dizajnin avangard, përshtaten në mënyrë harmonike në estetikën bashkëkohore të çdo hapësire jetese.

Aftësia e tyre për të transformuar dhe zgjeruar i bën ato zgjidhje ideale për ata që kërkojnë të maksimizojnë hapësirën e tyre pa kompromentuar elegancën.

Konzola Klasike e Zgjatur: Eleganca e Përjetshme dhe Sharmi Tradicional

Konsola klasike e zgjatur është një festë e elegancës së përjetshme dhe sharmit tradicional. Çdo pjesë është një simfoni e detajeve të rafinuara, duke kombinuar materiale fisnike si druri i fortë dhe përfundime të përpikta. Të vërteta ndaj trashëgimisë së dizajnit italian, këto konzola sjellin një prekje të sofistikimit klasik në çdo brendshme.

Tavolina Konzole prej Druri të Zgjerueshme

Konzolat prej druri të zgjatura mishërojnë bukurinë dhe qëndrueshmërinë natyrore. Të bëra nga druri me cilësi të lartë, ato sjellin ngrohtësi dhe origjinalitet në çdo brendshme. Pamja e tyre e fortë dhe eleganca natyrore i bëjnë ato ideale për ata që vlerësojnë sharmin fshatar të kombinuar me funksionalitetin modern.

Tavolina me Konzola qelqi të Zgjatshme

Konzolat prej xhami të zgjatur janë një simbol i elegancës dhe transparencës bashkëkohore. Me dizajnet e tyre të hijshme dhe sipërfaqet me shkëlqim të qelqit, ato sjellin një prekje moderniteti dhe lehtësie në çdo hapësirë.

Tavolina Konzole Qeramike të Zgjerueshme

Konzolat qeramike të zgjatura përfaqësojnë një shkrirje të përsosur të forcës dhe stilit. Këto pjesë, me sipërfaqet e tyre të rafinuara qeramike, kombinojnë qëndrueshmërinë dhe estetikën. Finitura e tyre e sofistikuar shton një prekje elegante dhe moderne në çdo brendshme.

Konzolat e Zgjerueshme me Shtesa të Integruara: Shkathtësi dhe Lehtësi në Përdorim

Konzolat e zgjerueshme me shtesa të integruara janë më të mirat në shkathtësi dhe lehtësi në përdorim. Këto pjesë të zgjuara, me mekanizmin e tyre të integruar të zgjatjes, lejojnë transformim të shpejtë dhe të lehtë, duke u përshtatur në mënyrë të përsosur me raste të ndryshme dhe kërkesa të hapësirës.

Konzolat Hyrëse të Zgjerueshme: Pritje dhe Elegancë Funksionale

Konzolat e hyrjes ofrojnë një mirëseardhje elegante dhe funksionale. Të projektuara posaçërisht për zonën e hyrjes, këto pjesë kombinojnë prakticitetin me dizajnin e sofistikuar.

Konzolat e Zgjerueshme që Mund të Konvertohen në Tabela

Konzolat e zgjatura që mund të shndërrohen në tavolina janë simboli i inovacionit dhe shkathtësisë në dizajnin e brendshëm. Të aftë për t'u shndërruar nga një tastierë në një tavolinë, ato ofrojnë një zgjidhje ideale për hapësirat me shumë qëllime.

Një mobilje perfekte për ata që duan të shfrytëzojnë sa më shumë hapësirën e tyre. Një mobilie që në disa hapa të thjeshtë mund të shndërrohet nga konsol dekorative në një tavolinë të zgjatur për të organizuar darka dhe aperitivë me miqtë.

Përzgjedhja jonë e stafit për ju vetëm më të mirët në dizajn, ne gjithmonë përpiqemi të kombinojmë cilësinë e lartë të Made in Italy me një stil inovativ dhe origjinal.

Tavolinat e konsolës që ofrohen këtu janë perfekte për të dekoruar shtëpinë tuaj në stilin tuaj të zgjedhur. Vija klasike, katrore për tavolinën e konsolës së zgjatur prej druri të lyera me ngjyrë të bardhë, por edhe vija më të guximshme në këmbë që kryqëzohen duke krijuar një efekt lëvizjeje për tavolinën moderne të konsolës së zgjatur, në këtë rast duke përdorur materiale të tilla si çeliku.

Zbuloni propozimet tona në katalogun tonë online dhe zgjidhni tabelën e konsolës së zgjatur që i përshtatet më mirë nevojave tuaja. Nëse keni nevojë për ndonjë sqarim ose informacion, ne do të jemi të lumtur t'ju ndihmojmë dhe ju ndihmojmë gjatë gjithë procesit të blerjes. Mos hezitoni të na kontaktoni në adresën tonë të postës elektronike, në dhomën e duhur të bisedës ose me telefon.

Tavolina Konsollë

Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro