Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Console e zgjatur deri në 12 vende në Walnut Wood Made në Itali - Picchia

Kod: PICCHIA3
lek 192.368,79 lek 271.210,10 -29%

madein_italy

- +
Masat
L 90 (315) x P 50 x H 77 cm
Koha e dërgimit
3-4 javë pune
Material i sheshtë
Dru i lyer me arre Tanganika
Materiali bazë
dru i ngurtë i ahut
Material për zgjatje fletë
Dru i lyer me arre Tanganika
Viadurini Living

Konzollë e zgjatur deri në 12 vende në dru arre Tangakina dhe dru të fortë të ahut, të prodhuar në Itali.

Console është një aksesor mobilimi që mund të përdoret në mënyrë tërthore si në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit, në hyrje ose në zyrë . Kur zgjidhni këtë artikull, vëmendje e veçantë duhet t'i kushtohet karakteristikave funksionale, por aspekti estetik nuk duhet të lihet pas dore. Në fakt, ajo duhet të përputhet në mënyrë harmonike me orenditë e tjera.

Rrahjet e tryezës së zgjatjes së konzollës përmbajnë të gjitha tiparet e veçanta dhe prakticitetin e një mjedisi që ka nevojë; falë linjave të saj të thjeshta dhe masave të saj bujare do të jetë perfekte për të dekoruar të gjitha dhomat tuaja.
Punuar me dorë në Itali me 100% prodhime në Itali.
Përbëhet nga një majë tanganika e mbështjellë prej druri (trashësia 22 mm). Kryeja bëhet e zgjerueshme përmes një hapjeje qendrore me udhëzues alumini dhe stende qendrore; në mes mund të futen 5 rafte prej 53 cm secila të përfshira në një karrocë të veçantë .
Këmbët janë në formë katrore dhe janë prej druri të fortë të ahut.

Në dispozicion në përfundime të ndryshme:
  • mbarim terren Tanganika arre e lartë e rimeso;
  • Tanganika arre e rimesuar e sipërme, fund lisi natyral;
  • Tanganika arre e sipërme e rimeso, fund mjalti lisi;
  • Tanganika arre e rimeso e lartë në fundin e lisit;
  • Tanganika arre e rimeso e lartë në fundin e lisit të rërës;
  • Tanganika arre e rimeso e lartë në fundin e lisit të kafesë.

Druri i rimesuar është bërë duke përdorur fletë druri fisnike me trashësi të ulët, të marra direkt nga mbathjet e cilësisë më të mirë. Ato janë ngjitur dhe shtypur në lloje të ndryshme të mbështetësve (p.sh. panele chipboard ose MDF) dhe më pas përfundojnë në hijen e dëshiruar.

Pjesa e sipërme e tryezës mund të personalizohet me përfundime të ndryshme të mostrës ose llaqe RAL; është gjithashtu e mundur të blini karrocë shtesë. Për informacion na kontaktoni duke përdorur formularin specifik "Kërkoni Informacion".

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi