Mbrojtes Shkendijash per Oxhak e Bërë nga Metal dhe Tunxh

Mbrojtes shkendijash per oxhak i gjithanshëm i shkëndijave i përshtatshëm si për ambientet e brendshme moderne ashtu edhe për ato klasike. Mbrojtës prej metali dhe bronzi i kombinuar me rrjetë të hollë çeliku ose elegancën e xhamit të tymosur.
21 Produkte
Viadurini Fire Design
lek 36.596,10 lek 45.745,13  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 33.399,04 lek 41.748,80  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 25.100,30 lek 31.375,37  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 8.638,86 lek 10.798,57  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 13.536,48 lek 16.920,60  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 11.903,94 lek 14.879,92  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 13.332,41 lek 16.665,51  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 15.713,19 lek 19.641,50  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 18.978,27 lek 23.722,84  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 49.316,30 lek 61.645,38  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 49.248,28 lek 61.560,35  - 20%
Viadurini Fire Design
lek 49.112,24 lek 61.390,30  - 20%

Mbrojtes shkendijash per oxhak: siguri dhe elegancë në zemër të oxhakut tuaj

Në përzgjedhjen tonë të kujdesshme të mbrojtëses së shkëndijave, siguria plotëson dizajnin. Çdo mbrojtje kundër shkëndijave të oxhakut është projektuar për të mbrojtur hapësirën tuaj nga shkëndijat pa sakrifikuar estetikën dhe elegancën. Ne ofrojmë zgjidhje metalike dhe bronzi, të kombinuara me rrjetë të hollë të zezë ose panele xhami të tymosur, që i përshtaten çdo stili dekorimi.

Mbrojtja nga shkëndijat e oxhakut: dizajn inovativ

Mbrojtësit tanë të zjarrit janë bërë nga materiale të cilësisë së lartë, të zgjedhura për qëndrueshmërinë dhe bukurinë e tyre. Metali ofron forcë dhe një pamje bashkëkohore, ndërsa bronzi shton një prekje ngrohtësie dhe sofistikimi. Rrjeta e zezë ose panelet e xhamit të tymosur jo vetëm që ofrojnë mbrojtje efektive, por gjithashtu shtojnë një element unik të dizajnit, duke ju lejuar të shijoni pamjen e zjarrit në siguri të plotë.

Mbrojtës i shkëndijës: përshtatshmëri dhe efikasitet

Çdo mbrojtje nga shkëndija është projektuar për të qenë funksionale dhe lehtësisht e përshtatshme me oxhakun tuaj. Pavarësisht nëse është një oxhak tradicional apo një sobë moderne, ne kemi zgjidhjen perfekte për të mbrojtur hapësirën tuaj nga shkëndija duke ruajtur një estetikë të këndshme dhe komode.

Eksploroni koleksionin tonë dhe gjeni mbrojtësin e përsosur të shkëndijave për oxhakun tuaj. Me produktet tona, ju mund të relaksoheni dhe të shijoni ngrohtësinë e zjarrit, duke ditur që shtëpia juaj është e mbrojtur me stil dhe elegancë.
Nëse keni ndonjë dyshim ose pyetje, ju lutemi mos hezitoni të kontaktoni shërbimin tonë të klientit. Ne do të jemi të lumtur t'ju përgjigjemi pyetjeve tuaja dhe t'ju ndihmojmë gjatë procesit të blerjes.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë