Chaise Longues për një Mobilje Moderne të Sallonit

9 Produkte
Viadurini Living
lek 444.046,30 lek 522.407,40  - 15%
Viadurini Living
lek 368.608,97 lek 433.657,62  - 15%
Viadurini Living
lek 286.355,48 lek 336.888,80  - 15%
Viadurini Living
lek 76.815,86 lek 90.371,61  - 15%
Viadurini Living
lek 134.408,63 lek 158.127,80  - 15%
Viadurini Living
lek 898.508,30 lek 1.057.068,58  - 15%
Viadurini Design
lek 893.913,13 lek 1.051.662,51  - 15%
Viadurini Design
lek 726.955,40 lek 855.241,65  - 15%

​Chaise longue moderne për karriget, mobiljet e dizajnit për t'u çlodhur si në një shtrat.

Chaise longue mund të klasifikohet si një mobilje dizajni ku mund të pushoni dhe të strehoheni kur përpiqeni të mbani larg stresin e përditshëm.
Chaise longue qëndrojnë qartë nga divane dhe stola për dhomën e ndenjes.
Forma sinuous dhe komoditeti që garantojnë, lejojnë t'u ofrojnë atyre që pushojnë dhe gëzojnë një kënaqësi totale larg çdo lloj problemi.

Në mesin e propozimeve tona mund të gjeni një rrugë prej shami të punuar me eko lëkurë të zezë dhe taupe për ata që preferojnë një stil modern.
Ose Chaise Longue të bëra prej pëlhure të mbushur për të dekoruar dhomën tuaj të jetesës me një stil klasik.
Minimal dhe origjinal janë chaise long Viadurini Design  të bëra me solid surface 100% të bëra në Itali ose në pleksiglenë transparente si tendencat më të fundit të mobiljeve.

Në dyqanin tonë online ju mund të blini chaise longue tuaj të preferuar të shportave me çmime tërheqëse. Në Viadurini, ne sigurojmë që ju të merrni jo vetëm një produkt me cilësi të lartë, por edhe një shërbim të patëmetë nga blerja deri në dërgimin e postës. Për çdo informacion të mëtejshëm, ju lutemi na kontaktoni në internet përmes bisedës ose duke dërguar një email, ne do të jemi në dispozicionin tuaj të plotë për t'iu përgjigjur pyetjeve ose të zgjidhni së bashku rrugën e karremit që ju përshtatet.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në