Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Tavolinat e Stilistëve - Cilësi të Lartë të Prodhuar në Itali

Tavolinë projektimi për zyrën ose studiot e punës - Komoditet dhe stil me materiale cilësore si druri, guri dhe metali.

Tavolina është ndoshta elementi më i rëndësishëm në një zyrë sepse është ajo pjesë e mobiljeve që qëndron në dhomë dhe që ne i përdorim shumë shpesh gjatë gjithë ditës.
Kjo pjesë e faqes sonë të internetit është e dedikuar për tavolina e stilistëve.

katalogun në internet të Viadurini mund të gjeni shumë propozime interesante për të zgjedhur me kujdes tryezën e zyrës që është e përshtatshme për ju.
Qëllimi është të ofrojmë produkte cilësore të prodhuara në Itali, të afta t'i rezistojnë me kalimin e kohës pa u dëmtuar kurrë. Shtë gjithashtu e rëndësishme të zgjidhni një tavolinë që ju lejon të mbani një pozicion në këmbë (kjo gjithashtu varet shumë nga kolltuku i zyrës që kombinoni), krahët natyrisht duhet të mbështeten në sipërfaqen e punës pa shumë përpjekje dhe ekrani i kompjuterit duhet të jetë në lartësinë e syve tuaj.
Propozimet tona janë për tavolinat e stilistëve me stil modern për të dhënë një prekje origjinaliteti dhe ngjyre në zyrën tuaj.

Disa nga tavolinat tona janë gjithashtu të personalizueshme në lidhje me madhësinë dhe logon e mundshme për t'u vendosur në sipërfaqe.
Mos hezitoni të na kontaktoni duke shkruar në adresën tonë të emailit ose në bisedën e duhur, stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë ju gjatë gjithë procesit të blerjes.

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies