Peshqir për Banjë - Peshqirët, Tapicet dhe Rrobat e Banjës në Liri të Pastër të Bëra në Itali

49 Produkte
Viadurini Textile
lek 14.053,89 lek 19.635,57  - 28%
Viadurini Textile
lek 25.516,28 lek 35.682,91  - 28%
Viadurini Textile
lek 30.001,56 lek 41.962,32  - 29%
Viadurini Textile
lek 13.954,21 lek 19.535,89  - 29%
Viadurini Textile
lek 12.758,13 lek 17.841,46  - 28%
Viadurini Textile
lek 18.140,47 lek 25.416,60  - 29%
Viadurini Textile
lek 23.423,15 lek 32.792,40  - 29%
Viadurini Textile
lek 10.665,00 lek 14.950,94  - 29%
Viadurini Textile
lek 10.964,02 lek 15.349,63  - 29%
Viadurini Textile
lek 14.053,89 lek 19.635,57  - 28%
Viadurini Textile
lek 33.689,46 lek 47.145,30  - 29%
Viadurini Textile
lek 26.413,33 lek 36.978,67  - 29%
Faqe 1 të 3

Peshqirët e banjës prej liri ose pambuku të prodhuara nga më të mirat e artizanatit italian të tekstilit.

Në këtë seksion ju do të gjeni shumë vaske peshqir të tilla si peshqir, Mats dush dhe bathrobes  bërë nga materiale të ndryshme, ngjyra dhe cilësi, ne kemi zgjedhur për ju vetëm më të mirë të tekstilit italiane në cilësinë dhe bukurinë.
Për çdo peshqir të vetëm ne ofrojmë shumë nuanca ngjyrash, nga ato më intensive deri tek ato më të nënshtruarat për t’i përshtatur ato në çdo zonë banjo që keni.

Peshqirët e banjës Viadurini kanë karakteristikën më të rëndësishme, atë që na dallon, d.m.th që ato i përkasin tekstilit Made in Italy.

Për çdo pyetje ose kërkesë, ju lutemi kontaktoni qendrën tonë të ndihmës Desk Ndihmës, stafi ynë do të jetë më shumë se në dispozicion për t'iu përgjigjur të gjitha pyetjeve tuaja.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në