Krevat Dopio Stili Klasik dhe Modern - Made in Italy

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
159 Produkte
Viadurini Night Design
lek 128.220,39 lek 150.847,52  - 15%
Viadurini Night Design
lek 155.977,92 lek 183.503,43  - 15%
Viadurini Night Design
lek 128.220,39 lek 150.847,52  - 15%
Viadurini Night Design
lek 128.220,39 lek 150.847,52  - 15%
Viadurini Night Design
lek 128.220,39 lek 150.847,52  - 15%
Viadurini Night Design
lek 172.572,89 lek 203.026,93  - 15%
Viadurini Night Design
lek 194.749,14 lek 229.116,64  - 15%
Viadurini Night Design
lek 172.572,89 lek 203.026,93  - 15%
Viadurini Night Design
lek 172.572,89 lek 203.026,93  - 15%
Viadurini Night Design
lek 172.572,89 lek 203.026,93  - 15%
Viadurini Night Design
lek 248.701,43 lek 292.589,91  - 15%
Viadurini Night Design
lek 182.544,75 lek 214.758,54  - 15%
Viadurini Night Design
lek 238.729,56 lek 280.858,30  - 15%
Viadurini Night Design
lek 202.488,50 lek 238.221,77  - 15%
Viadurini Night Design
lek 266.784,74 lek 313.864,40  - 15%
Viadurini Night Design
lek 186.042,36 lek 218.873,36  - 15%
Viadurini Night Design
lek 245.129,41 lek 288.387,54  - 15%
Viadurini Night Design
lek 192.814,30 lek 226.840,35  - 15%
Viadurini Night Design
lek 178.600,66 lek 210.118,42  - 15%
Viadurini Night Design
lek 290.672,57 lek 341.967,73  - 15%
Viadurini Night Design
lek 168.107,87 lek 197.773,96  - 15%
Viadurini Night Design
lek 168.107,87 lek 197.773,96  - 15%
Viadurini Night Design
lek 186.042,36 lek 218.873,36  - 15%
Faqe 1 të 7

Shtretër dopio moderne për dhomën e gjumit të dizajnit italian: tapiceri, në dru ose hekur të farkëtuar.

Fjalët kyçe janë stil modern dhe të rafinuar dhe cilësi të lartë të një produkti të bërë tërësisht në Itali.
Shtretërit dyshe të propozuar në katalogun tonë mund të personalizohen për sa i përket përfundimeve dhe madhësive.
Të gjithë mund të gjejnë stilin që i përshtatet më së miri dhomës së gjumit: propozimet tona variojnë nga shtretër elegante prej hekuri të farkëtuar për të dhënë një prekje të cilësisë së mirë të mobiljeve tuaja, deri te shtretërit e dyfishtë të veshur me susta për ata që e duan një stil të thjeshtë dhe modern. Në vend të kësaj, për ata që e duan origjinalitetin, ata mund të zgjedhin midis shtretërve të dyfishtë të rrumbullakët ose shtretërve të dyfishtë të projektuesve të çmuar.
Gjithashtu mos harroni të zgjidhni edhe dyshekët dhe rrjetat më të përshtatshme për të përfunduar shtratin tuaj.

Mobiloni dhomën tuaj të gjumit me një dizajn modern 100% të bërë në Itali, Zbuloni të gjitha ofertat tona në katalogun tonë online në Viadurini dhe mos hezitoni të na kontaktoni në rast dyshimesh ose të kërkoni më shumë informacion. Stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë të zgjidhni shtratin më të mirë dyshe për të furnizuar shtëpinë tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në