Made in Italy

Alie krevat dopio hekuri Allie, dizajn klasik, i punuar me dorë

  • Made in Italy
  • Kod: ALLIE
lek 337.438,42 lek 396.986,38 -15%
Koha e dërgimit 25/30 ditë pune
Me porosi Ky produkt mund të jetë bërë për të matur. Për informacion: clienti@viadurini.it ose plotësoni formularin e mëposhtëm Informacione Kërkesë
Krevat dopio hekuri italian Allie, dizajn klasik, i punuar me dorë, i përshtatshëm për një bazë shtrati 160x190 cm
Ky shtrat është punuar me dorë në Itali nga crafstmen ekspert dhe ka një fund të bardhë antik.
Shtë furnizuar me shufra, shufra këmbësh dhe shina anësore.

Masat :
Lartësia e shufrës 132 cm
Lartësia e tavolinës 90 cm
Gjatësia 205 cm
Gjerësia 170 cm

Opsionet e mëposhtme janë në dispozicion sipas kërkesës, na kërkoni një citat:
- dy tabela anësore të natës
- Dollap me 3 mbathje
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në