Krevate Dopio të mbushur me Ose pa Ruajtje

  • Komente :
  • Vleresim Mesatar : 5,0
102 Produkte
Viadurini Night Design
lek 132.951,97 lek 156.414,08  - 15%
Viadurini Night Design
lek 161.733,80 lek 190.275,05  - 15%
Viadurini Night Design
lek 132.951,97 lek 156.414,08  - 15%
Viadurini Night Design
lek 132.951,97 lek 156.414,08  - 15%
Viadurini Night Design
lek 132.951,97 lek 156.414,08  - 15%
Viadurini Night Design
lek 178.941,16 lek 210.519,01  - 15%
Viadurini Night Design
lek 201.935,76 lek 237.571,48  - 15%
Viadurini Night Design
lek 178.941,16 lek 210.519,01  - 15%
Viadurini Night Design
lek 178.941,16 lek 210.519,01  - 15%
Viadurini Night Design
lek 178.941,16 lek 210.519,01  - 15%
Viadurini Night Design
lek 257.878,99 lek 303.387,04  - 15%
Viadurini Night Design
lek 189.281,00 lek 222.683,54  - 15%
Viadurini Night Design
lek 247.539,13 lek 291.222,50  - 15%
Viadurini Night Design
lek 209.960,71 lek 247.012,61  - 15%
Viadurini Night Design
lek 192.907,68 lek 226.950,20  - 15%
Viadurini Night Design
lek 254.175,15 lek 299.029,59  - 15%
Viadurini Night Design
lek 199.929,51 lek 235.211,19  - 15%
Viadurini Night Design
lek 185.191,36 lek 217.872,20  - 15%
Viadurini Night Design
lek 301.398,95 lek 354.587,00  - 15%
Viadurini Night Design
lek 174.311,37 lek 205.072,20  - 15%
Viadurini Night Design
lek 174.311,37 lek 205.072,20  - 15%
Viadurini Night Design
lek 192.907,68 lek 226.950,20  - 15%
Faqe 1 të 5

Shtrati dopio i veshur me susta për dhomën e gjumit - Me ose pa pëlhurë ruajtjeje ose lëkure me një dizajn modern ose klasik.

Krevat dopio është pjesa kryesore e mobiljeve në dhomën e gjumit. Prandaj duhet të pasqyrojë kanunet e rehatisë dhe të martohet me stilin e shtëpisë. Një shtrat dyshe me një dizajn modern është pra thelbësore për tu kujdesur për mobiljet e dhomës së gjumit. Një tip shumë modë sot është shtrati dopio tapiceri.

Krevat dopio i veshur me susta janë praktike për të optimizuar hapësirën dhe organizimin e mobiljeve tuaja të dhomës së gjumit.
Shtretërit e dyfishtë të mbushur të propozuar në katalogun tonë në internet lënë hapësirë për kreativitet falë shumësisë së formave që mund të marrin duke zgjedhur një strukturë prej druri për një efekt të cilësisë së mirë, sesa strukturën e hekurit. Për të mos përmendur mijëra hije dhe ngjyra që mund të marrin kokën e shtratit! Një mbulesë në lëkurë ose eko-lëkure do të kënaqë shijet më të rafinuara, ndërsa për ata që kanë më shumë frymëzim, ata mund të zgjedhin një mbulesë pëlhure në liri, pambuku të modeluar ose me ngjyra të thjeshtë të këmbyeshme.
Dhe mos harroni të zgjidhni edhe dyshekët me shkumë dyshe ose dyshekët e latex në pjesën e veçantë të faqes sonë të internetit.

Të gjitha produktet e paraqitura në katalog janë bërë nga materiale me cilësi të lartë dhe janë rezultat i zgjedhjes së kujdesshme të bërë nga stafi ynë. Mos harroni se për çdo dyshim ju na gjeni në dispozicionin tuaj. Na shkruani në bisedën e dedikuar ose na dërgoni një email në adresën që gjeni në faqen tonë të internetit.
Do të jetë kënaqësi për ne që të ju ndihmojmë të zgjidhni shtratin modern me tapiceri moderne të përsosur për shtëpinë tuaj.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në