Stoolet e Kuzhinës Design - Vende Ideale për Relaksim dhe Komoditet

Karrige kuzhine projektuese për një prekje të dizajnit italian në kuzhinën e shtëpisë tuaj. Të bëra me materiale të cilësisë së lartë si druri dhe eko-lëkura, ato janë perfekte për komoditetin e sediljeve të tyre.
10 Produkte
Viadurini Living
lek 52.727,00 lek 71.166,49  - 26%
Viadurini Living
lek 30.400,25 lek 42.460,67  - 28%
Viadurini Living
lek 26.014,64 lek 36.280,96  - 28%
Viadurini
lek 20.532,63 lek 28.705,81  - 28%
Viadurini Living
lek 51.630,59 lek 73.558,63  - 30%
Viadurini Living
lek 35.084,88 lek 49.039,09  - 28%

Stoolet për kuzhinë ose dhomën e ndenjes të bëra në dizajnin e Italisë; palosjen, rregullueshme dhe fikse.

A doni të futni një element të projektimit në shtëpinë tuaj, dhomën e ndenjes ose kuzhinën që godet mysafirët tuaj?
Në këtë seksion do të gjeni një përzgjedhje të gjerë të stoolet që janë të përshtatshme për ju.
Materialet prej të cilave ato janë të përbëra janë të vlefshme, por në stilin perfekt italian. Druri, metali, plastika dhe lëkura do t'ju lejojnë të shijoni ushqimet ose aperitivët në shtëpi në relaksim dhe rehati të plotë.

Një staf i trajnuar është në dispozicionin tuaj të plotë për t'ju ndihmuar gjatë procesit të blerjes dhe për t'iu përgjigjur pyetjeve ose shqetësimeve tuaja. Na dërgoni një email në adresën tonë të emailit ose kontaktoni me telefon, stafi ynë do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në