Komplete Mobiljesh për Banjo - Made in Italy

102 Produkte
Viadurini Bathroom
lek 634.418,33 lek 849.363,05  - 25%
Viadurini Bathroom
lek 235.626,85 lek 253.642,75  - 7%
Viadurini Bathroom
lek 307.690,40 lek 323.882,27  - 5%
Viadurini Bathroom
lek 330.216,49 lek 435.162,14  - 24%
Viadurini Bathroom
lek 423.311,02 lek 448.752,55  - 6%
Viadurini Bathroom
lek 355.633,09 lek 448.727,62  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 247.986,31 lek 312.973,07  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 652.060,45 lek 822.501,19  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 289.649,59 lek 365.301,37  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 331.113,54 lek 417.629,66  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 493.281,44 lek 621.959,21  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 342.974,62 lek 432.779,95  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 378.657,54 lek 477.533,11  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 999.021,99 lek 1.259.965,77  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 955.863,59 lek 1.205.743,69  - 21%
Viadurini Bathroom
lek 440.554,44 lek 603.420,05  - 27%
Viadurini Bathroom
lek 302.607,08 lek 414.440,13  - 27%
Viadurini Bathroom
lek 278.585,90 lek 381.548,05  - 27%
Viadurini Bathroom
lek 188.282,21 lek 257.953,60  - 27%
Faqe 1 të 3

Një përzgjedhje të kompozimeve të mobiljeve të banjës me dizajn modern me mobilje të varura dhe të lira.

kompozime mobilje banjo propozuara në katalogun tonë janë të mrekullueshme pasqyra mur, të vetme apo të dyfishtë kabinetet lavaman bërë e materialeve me cilësi të lartë në stilin e cilësisë së mirë dhe stil modern dhe në disa raste racks peshqir projektuesi. Përfundon i personalizueshëm.

Materialet e përdorura janë si materiale tradicionale, ashtu edhe materiale inovative: dru tik i ngurtë, alumini, mdf i llakuar, petëzuar me barrikadë, në arrë ose lis, gur natyror akrilik.
Këto mobilje banjo të montuara në mur, zakonisht e lehtë për tu mbledhur, është një zgjidhje elegante dhe që kursen hapësirë. Ato lejojnë pastrimin e lehtë dhe futjen e qilimave dhe aksesorëve të tjerë poshtë.

Mobilje të kompletuara banjo, të bëra dhe të kompozuara për të kënaqur çdo nevojë dhe stil. Zbuloni të gjithë koleksionin dhe na kërkoni një vlerësim të personalizuar. Stafi ynë do të jetë i lumtur të përgatisë vlerësimin tuaj dhe t'u përgjigjet pyetjeve tuaja për t'ju ndihmuar gjatë gjithë udhëtimit.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • du lundi au veredi 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në