Console e zgjerueshme Ussana, dizajn modern

  • Kod: USSANA-CONSOL
lek 114.919,15 lek 135.199,01 -15%
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Console e zgjerueshme Ussana, dizajn modern.
Zgjatja e tryezës së tastierës, dizajni modern.
Ussana është bërë nga panele melamine Cleaf, në efektin e skuqjes përfundimtare ose pamjen e çimentos. Zgjatjet praktike mund të rezervohen në kornizën e tastierës.
Kjo tryezë e veçantë tastierë vjen me 3 gjethe shtesë dhe me një mbështetje qendrore, dhe mund të akomodojë deri në 10 të ftuar.
Ussana ndërthur elegancën me prakticitetin dhe do të duket e mirë në çdo brendshme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në