Made in Italy

Bufe me 8 dyer Ardesia me dizajn modern, e bardhë, e zezë ose e artë

  • Made in Italy
  • Kod: ARDESIA
lek 637.788,32 lek 797.235,40 -20%
Masat L160 x D50 x H163 cm
Designer Dizajni nga Carlo Cumini
Koha e dërgimit 6/8 javë pune
Bufe me 8 dyer Ardesia me dizajn modern, e bardhë, e zezë ose e artë
Bufe me 8 dyer te dekoruara me 4 rafte te brendshem ne MDF te lakuar, prodhim Italie.
E disponueshme në ngjyra të bardha, të zeza ose ari të llakuar me saten.

Cilësia e këtij produkti garantohet nga mjeshtëria e shkëlqyer e materialeve fisnike të përdorura, të përzgjedhura dhe të formësuara nga mjeshtrit italianë. Duke qenë se ky është një artikull i punuar me dorë në Itali, është e mundur të kërkoni krijimin e projekteve të personalizuara dhe të personalizuara. Kërkoni një ofertë në clients@viadurini.it .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë