Made in Italy

Bofoni luksoz i dhomës së ndenjes në klasike të prodhuara në Itali, druri - Helisa

 • Made in Italy
 • Kod: HELISA
lek 282.909,12 lek 332.834,25 -15%
Material druri
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 192
Thellësia (cm) 47
Lartësia (cm) 100

Bufe luksoze e dhomës së ndenjes në stilin klasik, prej druri të prodhuar në Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjesstil klasik i bërë prej druri me dekorime arre ose të bardhë. Elegant por në të njëjtën kohë praktik pasi ka 2 dyer dhe 6 sirtarë. Unik dhe i rafinuar, është bërë tërësisht në Itali nga mjeshtra të aftë , i përfunduar me mençuri dhe shije për elegancë. Prodhimi kryhet duke përdorur materiale të shkëlqyera , dhe duke kryer punën me dorë me kujdesin dhe profesionalizmin maksimal që i dallon produktet Made in Italy .

Përfundimet në dispozicion:
 • Dru i patinuar i arrës;
 • Dru i bardhë dhe argjendi.
Dimensionet:
L 192 x P 47 x H 100 cm

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në