Made in Italy

Çarçaf prej liri dyshe me dantella Poema, 3 përfundime - Dulcis

  • Made in Italy
  • Kod: DULCIS
lek 38.025,66 lek 47.532,08 -20%
Material liri
Koha e dërgimit Artikulli 7 ditë pune i disponueshëm / 8 javë artikull për t'u prodhuar
Gjatësia (cm) 270
Thellësia (cm) 290

Fletë për krevat dopio në liri të pastër luksoze të punuar me dorë prodhuar në Itali në 3 ngjyra.

Vlera e traditës bashkohet me stilin e jetës moderne me këtë çarçaf të lehtë prej liri të disponueshëm në ngjyra të ndryshme për krevatin dopio. Zbukuruar me dantella Poema të qepura në njërën anë dhe buzë të palosur , prodhohet në Itali dhe është bërë prej liri 100% me cilësi të lartë dhe e bërë e butë në prekje falë trajtimeve të veçanta që përmirësojnë pamjen e saj natyrore. Ideale për shtratin pasi është hipoalergjike dhe antibakteriale , falë përdorimit të ngjyrave natyrale dhe hipoalergjike që japin shkëlqim dhe shkëlqim.
Lehtësia , liria, eleganca dhe pastërtia janë fjalët kryesore që përmbahen në këtë produkt me një bukuri fisnike dhe pëlhurë të hollë .

Komplementi u krijua për të përballuar dëshirën e sotme gjithnjë në rritje për të përjetuar çdo mjedis me intensitet dhe ekuilibër të thellë, në një tërësi harmonike të përsosjes, natyrës dhe mirëqenies.
Kështu, përmes vëmendjes në detaje dhe një modeli origjinal që tregon thelbin e bukurisë, lind një produkt autentik dhe artizanal , i cilësisë më të lartë për lëndët e para të zgjedhura, siç është liri më i pastër dhe pambuku më i butë. Papërsosmëria natyrore e materialit tregon kështu vlerën e thjeshtësisë , të mbyllur në një mjeshtëri elegante dhe delikate për një përvojë ndjesore sublime dhe sugjestionuese

Përfundon në dispozicion:
  • e zezë
  • gjalpë i vjetër
  • ecowash i pafund
Këshilla të dobishme : Lani produktin veçmas me ujë dhe sapun neutral në një maksimum prej 40 ° C, mos e zbardhni, mos e lini të thithë dhe mos e shtrëngoni me dorë.
Ne rekomandojmë hekurosjen në temperatura të ulëta dhe jo ekspozimin e drejtpërdrejtë në rrezet e diellit për të ruajtur integritetin e ngjyrës dhe fibrave natyrore.

NB: nuancat dhe ndryshimet në pamje me kalimin e kohës dhe midis veshjeve dhe veshjeve janë karakteristikat e veçanta të produktit, pasi është bërë me materiale natyrore.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë