2 Karrige dhomen e ndjenjes te punuara me sedilje prej pëlhure dhe këmbë metalike - Negroni

  • Kod: NEGRONI
lek 25.947,99 lek 32.434,99 -20%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 44
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 94

2 stola të brendshme prej pëlhure dhe metali

2 stola të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të mbushura dhe të mbuluara me pëlhurë dhe këmbët metalike.
Kjo stoli dëshiron të marrë formën e sediljes tradicionale të ngrënies, por e përkthen formën e saj në diçka krejtësisht unike. Mbështetësja dhe sedilja janë të dyja të mbuluara me pëlhurë të butë, ndërsa mbështetësi i këmbëve i integruar në strukturë mundëson rehati më të madhe. Kjo e bën këtë mobilje ideale për një kuzhinë moderne me hapësirë të hapur me gadishull ose për një zonë ndenjeje me një bar të lagësht.

Përfundimet e disponueshme:
  • akuamarinë
  • bezhë
  • gri e erret
  • ndryshk
Dimensionet:
  • Gjatësia: 44 cm
  • Thellësia: 50 cm
  • Lartësia: 94 cm
  • Pesha: 6.5 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë