2 Karrige me ashensor me gaz, sedilje me mikrofibër dhe strukturë metalike - Abbey

  • Kod: ABBEY
lek 23.419,73 lek 29.274,66 -20%
Koha e dërgimit 15 ditë pune
Materiali i strukturës metalike
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 84/100

2 stola të brendshme prej pëlhure dhe metalike me ashensor të rregullueshëm

2 stola të brendshme të bëra me sedilje dhe mbështetëse të mbuluara me pëlhurë të mbushur me mikrofibër dhe struktura metalike e lyer me ashensor gazi.
Kjo stoli dëshiron të marrë formën e sediljes tradicionale të ngrënies, por e përkthen formën e saj në diçka krejtësisht unike. Sedilja është e mbuluar me pëlhurë të butë, ndërsa mbështetësi i këmbëve i integruar në strukturë mundëson rehati më të madhe. Kjo e bën këtë mobilje ideale për një kuzhinë moderne me hapësirë të hapur me gadishull ose për një zonë ndenjeje me një bar të lagësht.

Përfundimet e disponueshme:
  • bezhë
  • gri e erret
Dimensionet:
  • Gjatësia: 50 cm
  • Thellësia: 45 cm
  • Lartësia: 84/100 cm
  • Lartësia e sediljes: 63/79 cm
  • Pesha: 7.75 kg
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë