Made in Italy

Aromë Shtëpie Bamboo Lime 200 ml me shkopinj - Ariadicapri

  • Made in Italy
  • Kod: ARIADICAPRI
lek 4.744,97 lek 5.931,21 -20%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 200 ml

Aromë shtëpie me aromë agrumesh bambu dhe gëlqereje me shkopinj - Thelb i bërë në Itali.

Përhapësit e kallamishtes për ambiente me thelbin e bambusë dhe gëlqeres janë takimi i shkëlqyeshëm i akordeve të shijshme pikante që përzihen me një bazë druri që shton karakter, duke lëshuar një freski tipike ekzotike.

Një thelb i freskët dhe me gaz i notave të gjelbra dhe me lule të krijuara nga pasioni dhe kërkimi i artizanëve italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peizazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e aromave të gjalla dhe të ëmbla me një shpirt drunor dhe tropikal, me një energji jetësore dhe të freskët si natyra.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
  • Shënimet kryesore: gëlqere, bergamot.
  • Shënime të zemrës: bambu, gjethe fiku.
  • Shënime bazë: druri i kedrit.
Aromë: agrum dhe lule.
Ndjenja: ndiheni mirë.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Studimi - Banjo - Kuzhinë.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Formati: 200 ml i përshtatshëm për hapësira me rreth 16 metra katrorë.
Furnizuar me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse të gjata 25 cm.
Kohëzgjatja e aromës: rreth 3 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
  1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
  2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
  3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë