Made in Italy

Aromë shtëpiake Mandarin dhe Kanellë 200 ml me shkopinj - Lamaddalena

 • Made in Italy
 • Kod: LAMADDALENA
Lekë 5,326 Lekë 5,918 -10%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 200 ml

Aromë mandarine dhe kanellë me shije difuzori Reed me shkopinj - Thelb i prodhuar në Itali.

Shkopinjtë e shpërndarësit të kallamit për dhoma me thelbin e mandarinës dhe kanellës janë takimi i shkëlqyeshëm i notave të gëzueshme dhe bindëse me agrumet dhe pikantet.

Një thelb ndjellës dhe i rafinuar që prek shpirtin e gjërave të konceptuara nga pasioni dhe kërkimi i artizanëve italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e parfumeve romantike dhe delikate me një shpirt energjik, një shpirt mbështjellës dhe një zemër me shije frute.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
 • Shënimet kryesore: limon sicilian, portokall brazilian, mandarinë, manaferrat e rrush pa fara Tasmanian.
 • Shënime të zemrës: Kanellë Sri Lankane, anise.
 • Shënime bazë: Vanilje Madagaskar.
Aromë: me shije frutash dhe agrumesh.
Ndjenja: ndiheni mirë.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Zona e banimit - Banjo - Kuzhinë.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Formati: 200 ml i përshtatshëm për hapësira me rreth 16 metra katrorë.
Furnizuar me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse të gjata 25 cm.
Kohëzgjatja e aromës: rreth 3 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
 1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
 2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
 3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro