Made in Italy

Aromë shtëpie Oud Wood 2.5 Lt me shkopinj - Ventodisardegna

 • Made in Italy
 • Kod: VENTODISARDEGNA2
Lekë 38,480 Lekë 42,755 -10%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 2.5 Lt

Dru Oud aromë shtëpie me erëza me shkopinj - Thelb i prodhuar në Itali.

Diffuser kallam për dhoma me thelbin e drurit oud është një marrëveshje sublime e shënimeve pemë që është e ndërthurur me erëza, lëkurë, temjan dhe amber arritur një përsosmëri platonike.

Isshtë një mobilje e vërtetë për shkak të dimensioneve të saj të mëdha dhe një dizajni luksoz të dizajnuar deri në detajet më të vogla, me një shije estetike minimale dhe tërheqëse tërheqëse.
Vendosur si një zbukurim ose në tokë për ta bërë atë protagonist absolut , aroma e dhomës me shkopinj do të karakterizojë hapësira më të mëdha si restorante, hotele, llixha dhe shtëpi me aftësi dhe gallatë, duke përhapur një nuhatje si dhe kënaqësi vizuale.

Një thelb që kryqëzon harmoninë e toneve orientale dhe myzeqare të krijuara nga pasioni dhe kërkimi i artizanëve italianë të aftë për të rritur një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e parfumeve drunore dhe dërrmuese me një shpirt qelibar, sharm misterioz dhe natyrë ekskluzive.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
 • Shënimet kryesore: jasemini, bergamot.
 • Shënime të zemrës: dru sandali, patchouli.
 • Shënimet bazë: Druri i udit, temjani.
Aromë: orientale dhe pikante.
Ndjenja: relaksuese.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Zona e jetesës - Studimi - Zona e natës.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Madhësia: 2.5 Lt e përshtatshme për hapësira të mëdha.
Pajisur me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse me gjatësi 65 cm.
Kohëzgjatja e aromës: rreth 10/12 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
 1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
 2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
 3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro