Made in Italy

Aromë shtëpiake Bergamot 500 ml me shkopinj - Ladolcesicilia

  • Made in Italy
  • Kod: LADOLCESICILIA1
lek 7.167,30 lek 8.959,13 -20%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 500 ml

Shpërndarës kallami me aromë bergamoti me shije me shkopinj - Thelb i prodhuar në Itali.

Shkopinjtë e shpërndarësit të kallamit në thelb të bergamotit për dhomat janë takimi i shkëlqyeshëm i notave të agrumeve të fisnikëruar nga një bazë qelibari dhe myshk.

Një thelb ndjellës dhe i rafinuar që prek shpirtin e gjërave të konceptuara nga pasioni dhe kërkimi i mjeshtërve italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peizazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e parfumeve të freskëta dhe delikate me një shpirt energjik, një shpirt mbështjellës dhe një zemër aromatike.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
  • Shënimet kryesore: bergamot, limon sicilian.
  • Shënime të zemrës: urtë, rozmarinë.
  • Shënimet bazë: galbanum, vetyver.
Aromë: me shije frutash dhe agrumesh.
Ndjenja: ndiheni mirë.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Studimi - Banjo - Kuzhinë.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Formati: 500 ml i përshtatshëm për hapësira prej rreth 30 metra katrorë.
Furnizohet me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse të gjatë 31 cm.
Kohëzgjatja e parfumit: rreth 6/7 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
  1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
  2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
  3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë