Made in Italy

Aromë shtëpiake Rosa Marittima 500 ml me shkopinj - Rosadiamalfi

 • Made in Italy
 • Kod: ROSADIAMALFI1
lek 8.303,46 lek 10.379,33 -20%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 500 ml

Aromë shtëpiake me aromë lulesh trëndafili me shkopinj - Made in Italy esencë.

Trëndafili Thelbi kallam diffuser për dhoma është takimi sublime e shënimeve të lehta dhe elegante e mbretëreshës së luleve me fikun dhe Cassis.

Një thelb i lulëzuar dhe me fruta që i jep pastërti dhe ngjyra të gjitha mjediseve të konceptuara nga pasioni dhe kërkimi i artizanëve italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për dashamirët e parfumeve të freskëta dhe myshk me një shpirt të lehtë dhe të paprekshëm, i cili evokon freskinë e erës dhe pastërtinë e ajrit, detit dhe rrobave të varura rishtas.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
 • Shënimet kryesore: luleshtrydhe, limon sicilian.
 • Shënime të zemrës: trëndafili i damaskut.
 • Shënime bazë: vanilje, dru pishe.
Aromë: me lule dhe lule.
Ndjenja: ndiheni mirë.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Hyrja - Zona e banimit - Kuzhina.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Formati: 500 ml i përshtatshëm për hapësira prej rreth 30 metra katrorë.
Furnizohet me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse të gjatë 31 cm.
Kohëzgjatja e parfumit: rreth 6/7 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
 1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
 2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
 3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në