Made in Italy

Aromë shtëpiake pambuk dhe kërp 500 ml me shkopinj - Acquadipositano

 • Made in Italy
 • Kod: ACQUADIPOSITANO1
lek 8.111,45 lek 9.542,88 -15%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 500 ml

Aromë shtëpie me shije frutash e bërë prej pambuku dhe kërpi me shkopinj - Thelb i prodhuar në Itali.

Shkopinjtë e shpërndarësit të kallamit për ambiente me thelbin e pambukut dhe kërpit janë takimi i shkëlqyeshëm i notave të freskëta dhe të fuqishme në një bazë musky për të formuar një përzierje të rehatshme dhe delikate.

Një thelb agrum dhe i fuqishëm i krijuar nga pasioni dhe kërkimi i mjeshtërve italianë të aftë të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur në zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e aromave të freskëta dhe të gjalla me një shpirt drunor dhe tropikal, nga një energji vitale dhe e freskët si natyra.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
 • Shënimet kryesore: Qitro siciliane, fruta të kuqe, grejpfrut rozë.
 • Shënime të zemrës: lule pambuku, kërp, zambak i luginës, lëng.
 • Shënimet bazë: Palo Santo, Musc. Nota të freskëta, me lule, myshk dhe fruta.
Aromë: me shije frutash dhe agrumesh.
Ndjenja: relaksuese.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Zona e ndenjes - Dhoma e gjumit - Kuzhina - Banjo.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Formati: 500 ml i përshtatshëm për hapësira prej rreth 30 metra katrorë.
Furnizohet me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse të gjatë 31 cm.
Kohëzgjatja e parfumit: rreth 6/7 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
 1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
 2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
 3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në