Made in Italy

Aromë shtëpiake Amber 500 ml me shkopinj - Sassidimatera

 • Made in Italy
 • Kod: SASSIDIMATERA1
lek 8.698,75 lek 10.233,82 -15%
Koha e dërgimit 7 ditë pune
Kapacitet 500 ml

Aromë shtëpiake orientale dhe qelibar me shkopinj - Thelb i prodhuar në Itali.

Shpërndarësi i kallamave për dhomat me thelbin e specit rozë është takimi i shkëlqyeshëm i shkëlqyesve të mirënjohur të specit rozë dhe mandarinës me ato aromatike të nerolit dhe labdanumit, për të rezultuar në një shfrytëzim intrigues të drurit të qelibarit dhe kedrit .

Një thelb agrumesh, druri dhe qelibari që vjen nga takimi i aromave mesdhetare me ato orientale të brigjeve të Detit të Zi, konceptuar nga pasioni dhe kërkimi i mjeshtërve italianë në gjendje të përmirësojnë një përvojë shqisore që kalon nëpër peisazhe të pandotura plot kujtime për të arritur zemrat e njerëzve.

I përshtatshëm për adhuruesit e aromave të gjalla dhe të ëmbla me një shpirt drunor dhe tropikal, me një energji jetësore dhe të freskët si natyra.

Përhapësi duhet të vendoset në qendër të dhomës , kështu që ndërsa njerëzit kalojnë, ajri lëviz dhe aroma qarkullon. Për dhoma më të mëdha rekomandohet të keni dy pozicionuar në anët e kundërta të dhomës që dëshironi të parfumoseni.

Piramida e nuhatjes:
 • Shënimet kryesore: Mandarin, Piper rozë, Gjethe limoni.
 • Shënime të zemrës: Neroli, Labdano, Elemi, Benzoin.
 • Shënimet bazë: Patchouli, Amber, Vanilla, Musk, Cedarwood.
Aromë: orientale dhe pikante.
Ndjenja: relaksuese.
Zona e sugjeruar e përdorimit: Zona e jetesës - Hyrja - Banjo.
Materiali shpërndarës: shishe qelqi e pastër me kapak druri hiri trapez të zbardhur.
Formati: 500 ml i përshtatshëm për hapësira prej rreth 30 metra katrorë.
Furnizohet me: 7 shkopinj të bardhë natyralë prej palme kacavjerrëse të gjatë 31 cm.
Kohëzgjatja e parfumit: rreth 6/7 muaj.
Përbërësit: të gjithë përbërësit me bazë perimesh janë natyralë të kombinuar me një përqindje të vogël të elementeve sintetike.

Si të përdorni:
 1. Këshillohet të përdorni të gjitha shkopinjtë e furnizuar me aromën. Rekomandohet të mos përdorni më pak shkopinj sesa jepen.
 2. Në përdorimin e parë është e nevojshme të lini shkopinjtë të thithin për një orë dhe pastaj t'i ktheni ato.
 3. Për të rregulluar intensitetin e aromës, duhet të ktheni të gjithë ose një pjesë të shkopinjve një ose më shumë herë në ditë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në