Made in Italy

Çanta dru zjarri eko-lëkurë me rrota Made in Italy - Kërmill

  • Made in Italy
  • Kod: LUMACA
lek 30.338,03 lek 37.922,54 -20%
Material eko lëkurë
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 55
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 50

Çanta me trungje prej lëkure eko Made in Italy

Çanta me trungje prej lëkure eko me dorezë dhe rrota , tërësisht Prodhuar në Itali.

Kjo çantë prej lëkure artificiale është një aksesor me dizajn funksional, i përsosur për t'i shtuar një prekje stili dhe komoditeti përvojës së oxhakut në shtëpinë tuaj. Çanta është prej lëkure artificiale me cilësi të lartë, e cila ofron një pamje të sofistikuar dhe qëndrueshmëri afatgjatë, duke i rezistuar konsumit të përditshëm dhe peshës së drurit të transportuar.

Ngjyrat e disponueshme të çantës së drurit përzihen në mënyrë harmonike me një sërë ambientesh të brendshme, nga rustika në më moderne, dhe ndërtimi i saj i fortë siguron që ajo të mbajë një sasi të madhe druri. E pajisur me një dorezë të qëndrueshme, lejon transportin e lehtë dhe të sigurt të karburantit nga dyqani në oxhakun tuaj.

Dimensionet e tij janë projektuar që të jenë mjaft të bollshme për një mbrëmje përballë zjarrit, por edhe të ruhen lehtësisht kur nuk janë në përdorim. Rrotat në bazë lehtësojnë më tej lëvizjen, duke e bërë transportin e drurit një detyrë të thjeshtë dhe të lehtë.

Zgjedhja e kësaj çantë druri do të thotë të zgjedhësh një produkt që kombinon prakticitetin, elegancën dhe vëmendjen ndaj detajeve, perfekt për ata që duan të shtojnë një element dizajni funksional në mjedisin e tyre të jetesës.

Përfundimet e disponueshme:

  • kafe
  • e zezë
  • krem
Dimensionet:
  • gjatësia: 55 cm
  • thellësia: 40 cm
  • lartësia: 50 cm
Na kontaktoni për një ofertë ose për informacion duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë