Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Designer radiator me ujë të nxehtë çeliku w / rafte druri Shërbimi Scirocco H

Kod: UTILITY600-ROV
lek 303.504,13

madein_italy

Shfaq opsionet:

- +
Masat
L. 600 mm, H. 1800 mm, distanca e qendrës 130 mm; Rendimenti termik 1026 Watt; Kapaciteti 9.2 Lt; Pesha 37 Kg
Designer
Franca Lucarelli - Bruna Raspisarda
Koha e dërgimit
20 ditë pune
Garanci
2 vjet
Scirocco H
Designer radiator me ujë të nxehtë çeliku me rafte druri Shërbimi nga Scirocco H
Praktike dhe funksionale me një dizajn linera që ngroh dhe organizon hapësirën tuaj të jetesës.

Materiale
- çeliku

Ky produkt përfshin
- Radiatori i furnizuar me rafte
- Kllapa mur
- Valvul dhe mbajtës
- Valvula e shterjes

Karakteristikat teknike
- lidhjet e valvulës, mbajtësit dhe hidraulikës në radiator, të mbuluar nga një guxim i lëvizshëm
- presioni maksimal i punës: 5 bar
- rafte druri lisi

Shërbimi është në dispozicion në ngjyra të ndryshme. Shikoni grafikun e ngjyrave dhe shkruani kodin e ngjyrës së dëshiruar në kutinë e duhur.

Pasqyra dhe varëse rrobash nuk janë përfshirë në çmim.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi