Made in Italy

Bordea e zonës së ndenjes me 3 dyer në dekorim lisi me nyje nordike - Linda

  • Made in Italy
  • Kod: LINDA
lek 309.712,56 lek 387.140,71 -20%
Material MDF, druri dhe hekuri
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 61

Bufe projektuar me 3 dyer për ambientin e ndenjes Prodhuar në Itali

Bofoni i dhomës së ndenjes me 3 dyer me rrasa vertikale të bëra me guaskë finiture qymyr druri, 3 rafte të brendshëmMDF , bazë hekuri, paneli i pasmë prej druri të ngurtë shumështresor , dyer në MDF me qymyr dhe rrasa në dru lisi të fortë me fije lisi me nyje nordike , tërësisht Prodhuar në Italia . Produkti është pjesë e linjës së re të produkteve moderne të prodhuara me respekt për natyrën. Ky bufe elegant karakterizohet nga funksionaliteti dhe cilësia e lartë e mjeshtërisë italiane.
Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
  • gjatësia 180 x thellësia 54 x lartësia 61 cm (3 dyer) - trupi: 180x54x60 cm
  • lartësia e bazës 1 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë