Made in Italy

Bordea e dhomës së ndenjes me 4 dyer në xham të bardhë dhe veshje vizon Prodhuar në Itali - Eva

  • Made in Italy
  • Kod: EVA
Lekë 310,053 Lekë 387,566 -20%
Material MDF, dru, xham dhe hekur
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 121

Bufe projektuar me 4 dyer për ambientin e ndenjes Prodhuar në Itali

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë me guaskë të bardhë MDF dhe bazë hekuri, 4 rafte të brendshëm MDF, paneli i pasmë prej druri të ngurtë shumështresor , dyer MDF me xham të pasme të llakuar në vizon dhe xham të bardhë , tërësisht Prodhuar në Itali . Produkti është pjesë e linjës së re të produkteve moderne të prodhuara me respekt për natyrën. Ky bufe elegant karakterizohet nga funksionaliteti dhe cilësia e lartë e mjeshtërisë italiane.
Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
  • gjatësia 120 x thellësia 54 x lartësia 121 cm (4 dyer) - trupi: 120x54x120 cm
  • lartësia e bazës 1 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro