Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes me 4 dyer në veshje me fije lisi dhe xhami antracit - Ove

  • Made in Italy
  • Kod: OVE
Lekë 473,746 Lekë 526,384 -10%
Material MDF, dru, xham dhe hekur
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 120
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 135

Bufe projektuar me 4 dyer për ambientin e ndenjes Prodhuar në Itali

Bofoni i dhomës së ndenjes me 4 dyer i bërë me guaskë MDF ngjyrë qymyrguri dhe këmbë hekuri me fije nikeli , 4 rafte të brendshëm në MDF , paneli i pasmë me kompensatë të fortë , dyer në blloqe lisi me nyje me finiturë prej lisi të vendit me futje xhami antracit , tërësisht Prodhuar në Itali.

Produkti është pjesë e linjës së re të produkteve moderne të prodhuara me respekt për natyrën. Ky bufe elegant karakterizohet nga funksionaliteti dhe cilësia e lartë e mjeshtërisë italiane.
Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
  • gjatësia 120 x thellësia 54 x lartësia 135 cm (4 dyer) - trupi: 120x54x120 cm
  • lartësia e bazës 15 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro