Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes me 4 dyer në finiturë lisi me thurje të vendit - madje

  • Made in Italy
  • Kod: EVEN
Lekë 420,648 Lekë 525,810 -20%
Material MDF, dru dhe hekur
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 240
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 75

Bofoni i dhomës së ndenjes në stil modern me 4 dyer Prodhuar në Itali

Bordi i dhomës së ndenjes me 5 këmbë hekuri , guaskë MDF me finiturë hekuri dhe mbështetëse prej druri të ngurtë, e kompletuar me dyer dërrase lisi me nyje me fije lisi të prodhuara në Itali nëpërmjet përdorimit të punimeve cilësore dhe materialeve të kombinuara me shijen e rafinuar të një dizajni bashkëkohor.
Produkti është pjesë e linjës së re të produkteve moderne të prodhuara me respekt për natyrën. Ky bufe elegant karakterizohet nga funksionaliteti dhe cilësia e lartë e mjeshtërisë italiane.
Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
  • gjatësia 240 x thellësia 54 x lartësia 75 cm (4 dyer) - trupi: 240x54x60 cm
  • lartësia e bazës së përparme 15 cm
  • lartësia e bazës së pasme 15 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro