Made in Italy

Bordea e dhomës së ndenjes me 3 dyer në vend të përfundimit të lisit me nyje, Made in Italy - Arne

  • Made in Italy
  • Kod: ARNE
Lekë 358,668 Lekë 448,335 -20%
Material MDF, dru dhe hekur
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 75

Bofoni i dhomës së ndenjes nga MDF dhe dru i fortë me 3 dyer Prodhuar në Itali

Bofoni i dhomës së ndenjes tërësisht i prodhuar në Itali i përbërë nga këmbë hekuri me finiturë qymyr druri , guaskë MDF me fije qymyr druri , panel i pasmë prej druri të ngurtë i kompletuar me 3 dyer në blloqe lisi me nyje me kokrriza vertikale në fije lisi me nyje të vendit me rafte të brendshëm në MDF .
Produkti është pjesë e linjës së re të produkteve moderne të prodhuara me respekt për natyrën. Ky bufe elegant karakterizohet nga funksionaliteti dhe cilësia e lartë e mjeshtërisë italiane.
Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
  • gjatësia 180 x thellësi 54 x lartësi 75 cm (3 dyer) - trupi: 180x54x60 cm
  • lartësia e bazës 15 cm
NB: Përfundimet e mëtejshme janë në dispozicion sipas kërkesës.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro