Made in Italy

Bordea e zonës së ndenjes me 3 dyer në Carrara Finish Mermer Prodhuar në Itali - Finn

  • Made in Italy
  • Kod: FINN
Lekë 372,298 Lekë 413,665 -10%
Material MDF, dru dhe hekur
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 180
Thellësia (cm) 54
Lartësia (cm) 61

Bufe projektuar me 3 dyer për ambientin e ndenjes Prodhuar në Itali

Bofoni i dhomës së ndenjes i bërë me guaskë MDF të bardhë , 3 rafte të brendshëm MDF, paneli i pasmë prej druri të ngurtë shumështresor , dyer mermeri me përfundim Carrara , tërësisht Prodhuar në Itali. Produkti është pjesë e linjës së re të produkteve moderne të prodhuara me respekt për natyrën. Ky bufe elegant karakterizohet nga funksionaliteti dhe cilësia e lartë e mjeshtërisë italiane.
Një dizajn i gjithanshëm dhe origjinal i krijuar për të pasur përdorime të ndryshme brenda zonave të ndryshme të shtëpisë, duke kompletuar arredimin në një mënyrë ekskluzive bazuar në shijet dhe nevojat tuaja.

Masat:
  • gjatësia 180 x thellësia 54 x lartësia 61 cm (3 dyer) - trupi: 180x54x60 cm
  • lartësia e bazës 1 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro