Dhomë ndenjeje në natyrë në Thurje banane me jastëkë - Legolas

  • Kod: LEGOLAS
lek 350.169,74 lek 500.242,48 -30%
Material Banane
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë kundër ujit

Dhomë e jashtme e ndenjes në thurje banane me jastëkë.

Dhomë ndenjie në natyrë e përbërë nga 2 kolltuqe , një divan 3-vendësh dhe pouf tavoline kafeje me banane natyrale të endur me dorë me jastëkë standardë të përfshirëpërfundimin standard " Ecrù ".

Salla e ndenjes i përket një koleksioni të tërë i cili shquhet për tonet moderne si në dizajnin e sediljeve ashtu edhe në detajin e këmbëve prej alumini . Në të njëjtën kohë, megjithatë, ajo është e gjallëruar nga ngrohtësia e thurjes natyrale , e bërë me dorë duke përdorur një bishtalec natyral të rafinuar bananeje .
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik. Ato janë gjithashtu të përshtatshme për çdo ambient të brendshëm .

Përmasat e kolltukut : L 90 x D 82 x H 65 / 70 me jastëk.

Masat e divanit : 3 ndenjëse : L 190 x D 82 x H 65 / 70 me jastëk.

Përmasat e tavolinës-pouf : L 96 x D 60 x H 30 / 40 me jastëk.

Përfundimi i jastëkëve : Ecru.

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të fibrës natyrale, rekomandojmë përdorimin e leckave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Tapiceri i jastëkëve është i disponueshëm në përfundime dhe materiale të tjera sipas kërkesës. Jastëkët dekorativë janë të përjashtuar.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë të personalizuar duke plotësuar formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në