Dhoma e ndenjes në natyrë në bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, jastëkët e përfshirë, - Keira

  • Kod: KEIRA
Lekë 445,755 Lekë 495,283 -10%
Material bastun prej palme kacavjerrëse natyrale
Koha e dërgimit 1 jave pune
Materiali i ulëses Pëlhurë e papërshkueshme nga uji

Dhomë ndenjeje në natyrë me bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me jastëkë të përfshirë.

Dhomë ndenjeje në natyrë e përbërë nga 2 kolltuqe , një divan 3-vendësh dhe tavolinë kafeje me bastun prej palme kacavjerrëse natyrale të xhunglës të endur me dorë, me jastëkë të përfshirëpërfundimin standard "Ecru" dhe kufirin "çokollatë".

Salla e ndenjes i përket një koleksioni të tërë që shquhet për formën katrore të kornizave, të mbuluara me një thurje rustike me ndikim të fortë estetik. Përpunimi manual dhe përdorimi i një lloji të veçantë bastun prej palme kacavjerrëse natyrale me tone të ylbertë - që kujton tonet e vjeshtës dhe të nënës - i jep çdo pjese unike .
Produktet e këtij koleksioni janë të përshtatshme për mobilimin e hapësirave të jashtme të mbrojtura si veranda, ballkone, tarraca, veranda dhe belveder, ambiente gjallëruese me ngrohtësi dhe stil unik.

Produktet e këtij koleksioni janë të endura me dorë duke përdorur vetëm fibra dhe materiale natyrale të cilat, për shkak të karakteristikave të tyre të brendshme, mund të paraqesin parregullsi, papërsosmëri dhe dallime ngjyrash (kushte që mund të ndodhin edhe disa kohë pas blerjes). Për të garantuar një jetë më të gjatë të produktit me kalimin e kohës, rekomandojmë shmangien e ekspozimit të zgjatur ndaj rrezeve të diellit, shiut, lagështisë dhe ndryshimeve të larta të temperaturës (faktorë që mund të dobësojnë fibrën, t'i nënshtrohen thyerjes dhe favorizojnë shfaqjen e mykut). Nëse produkti është i ekspozuar ndaj kushteve veçanërisht të larta të lagështisë, ju rekomandojmë ta lejoni të thahet shpejt dhe plotësisht, duke shmangur gjithmonë rrezet e diellit direkte.

Përmasat e kolltukut : L 116 x D 88 x H mbështetëse shpine 78 / H sedilje 70.

Masat e divanit : 3 vende : L 215 x D 88 x H mbështetëse shpine 78 / H sedilje 70;

Matjet e tavolinës : L 100 x D 100 x H 30 / H me jastëk pouf 42.

Përfundimi i jastëkëve : Ecru me kufi "çokollatë".

Mirëmbajtja :
Për pastrimin e duhur të bastun prej palme kacavjerrëse natyrale, ne rekomandojmë përdorimin e copave me mikrofibër, detergjentë neutralë dhe ujë të ngrohtë.
Ne sugjerojmë që pëlhura e jastëkut të lahet vetëm e thatë ose me dorë në temperaturë të ulët për të shmangur tkurrjen dhe ruajtjen e karakteristikave të saj.

NB : Jastëkët dekorativë janë të përfshirë gjithashtu. Tapiceria e jastëkëve është në dispozicion në përfundime dhe materiale të mëtejshme sipas kërkesës.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një kuotë të personalizuar duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro
  • Sole 24ore
  • La Repubblica
  • Corriere della Sera