Made in Italy

Çezmat Vintage Lavamanëve me Gojë të Lartë në Tunxh Prodhuar në Itali - Katerina

 • Made in Italy
 • Kod: KATERINA5
lek 73.292,91 lek 86.226,95 -15%
Material tunxh
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser legeni tunxhi me dizenjo vintage me gryke te larte prodhuar ne Itali, Katerina.

Katerina është një mikser legeni i rafinuar me grykë të lartë, tre vrima dhe kullues.
Është prej bronzi. Materialet e zgjedhura janë të çmuara dhe të cilësisë së shkëlqyer. Prodhimi bëhet me dorë në Itali .
Falë dizajnit të tij të çmuar dhe elegant, do të jetë perfekt për t'u integruar në mënyrë të përsosur në banjën tuaj.

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i krehur;
 • i djegur;
 • ari;
 • ari rozë;
 • tunxh mat;
 • bakri i shurdhër.
NB: Furnizohet me koka të diskut qeramike dhe komplet fiksimi.

Çezmat e koleksionit Katerina janë shprehja maksimale e elegancës dhe rafinimit . Çezmat me një shije të përjetshme vintage, perfekte për dekorimin e zonave luksoze të banjove . Të gjitha me garancinë e cilësisë së besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e bashkërenduara të banjës të së njëjtës linjë , tualet, bidet, lavaman / tastierë, rubinet etj. Na kontaktoni për të krijuar banjën tuaj ekskluzive të prodhuar në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në