Made in Italy

Çift rubinete legeni tunxhi me dizajn Vintage Prodhuar në Itali - Elisea

 • Made in Italy
 • Kod: ELISEA2
Lekë 55,648 Lekë 61,831 -10%
Material tunxh
Masat D 9 x H 11,5 cm secila
Koha e dërgimit 4 javë pune

Një palë çezma lavamani prej bronzi me dizajn vintage të prodhuara në Itali, Elisea.

Elisea është një palë rubinetash elegante dhe funksionale me kullim, prej bronzi.
Punuar me dorë në Itali me materiale të cilësisë së lartë.
Karakterizohet nga bazat e përpunuara dhe dorezat e rrumbullakosura, me një dizajn të rishikuar të cilësisë së mirë; do të jetë perfekte për të dekoruar çdo stil banjo nga vintage në vintage.

E disponueshme përfundime të shumta:
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i krehur;
 • i djegur;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakri mat.
NB: Furnizohet me vida me disqe qeramike, komplet fiksimi dhe kullues në të njëjtën ngjyrë si çezmat.
Me kërkesë, është gjithashtu e mundur t'i blini ato individualisht: na kontaktoni duke përdorur formularin "Kërkoni një ofertë".

Referencat e qarta të stilit francez karakterizojnë linjën Elisea. Dizajni parizian ka qenë gjithmonë sinonim i klasit dhe elegancës , aspekte të cilat falë këtij koleksioni transferohen në arredimin e ambientit të banjës. Aksesorë luksoz , për t'u kombinuar me lavamanë, vaskë, dushe dhe bidete vintage.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e bashkërenduara të banjës nga e njëjta linjë , tualet, bidet, lavaman / lavaman konsol, çezmat etj. Na kontaktoni për të krijuar banjën tuaj ekskluzive të prodhuar në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro