Made in Italy

Dhomë gjumi pranë krevatit prej druri me 3 sirtarë Prodhuar në Itali - Chantilly

 • Made in Italy
 • Kod: CHANTILLY6
lek 155.073,53 lek 182.439,45 -15%
Material druri
Koha e dërgimit 30/40 ditë pune
Gjatësia (cm) 52
Thellësia (cm) 35
Lartësia (cm) 67

Komodina e gjumit prej druri me 3 sirtarë Prodhuar në Itali.

Komodinë për dhomë gjumistilin klasik dhe elegant me 3 sirtarë. I gjithë stili dhe mjeshtëria që karakterizon punimin shfaqen në këtë pjesë të mrekullueshme të mobiljeve të bëra me dru të çmuar të disponueshëm në përfundime arre Bassano me kockë peshku dhe veshje ari ose të bardhë dhe argjendi , një komplement i rafinuar i aftë për të zbukuruar mjedisin në të cilin është vendosur. Prodhuar tërësisht në Itali dhe punuar me dorë nga mjeshtra të aftë , të përfunduara me mençuri dhe shije për elegancë. Prodhimi kryhet duke përdorur materiale të shkëlqyera , dhe duke kryer punën me dorë me kujdesin dhe profesionalizmin maksimal që i dallon produktet Made in Italy .

Përfundimet në dispozicion:
 • Dru arre Bassano me kockë peshku dhe futje ari;
 • Dru i bardhë dhe argjendi.

Dimensionet:
L 52 x P 35 x H 67 cm
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në