Made in Italy

Çezmat e bidetit me 3 vrima, dërgesë e brendshme, në tunxh vintage - Klarisa

 • Made in Italy
 • Kod: KLARISA7
lek 50.755,96 lek 59.712,90 -15%
Material tunxh
Koha e dërgimit 4 javë pune

Rubineti i bidetit me 3 vrima me dizajn vintage prej bronzi i prodhuar në Itali, Klarisa.

Klarisa është një bateri bideti 3 vrima me kullim, dispenzim i brendshëm.
Punuar me dorë në tunxh në Itali . Materialet e përdorura janë të çmuara, të cilësisë së shkëlqyer dhe konform standardeve evropiane.
Falë dizajnit të saj vintage dhe elegant do të jetë në gjendje të arredojë banjën tuaj me klas.

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i krehur;
 • i djegur;
 • ari;
 • ari rozë;
 • tunxh mat;
 • bakri i shurdhër.
NB: Furnizohet me koka të diskut qeramike dhe komplet fiksimi.

Karakteristika kryesore e kësaj linje çezmesh luksoze në banjë janë dorezat elegante me 4 pika. Linjat e rafinuara dhe harmonike dhe përfundimet e shkëlqyera plotësojnë stilin e koleksionit. Është ideal për t'u kombinuar me lavamanë me dizajn vintage dhe retro .

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e bashkërenduara të banjës të së njëjtës linjë , tualet, bidet, lavaman / tastierë, çezmat etj. Na kontaktoni për të krijuar banjën tuaj ekskluzive të prodhuar në Itali.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në