Made in Italy

Bateri klasike bidete me 3 vrima në tunxh dhe doreza fluturash - Miriano

 • Made in Italy
 • Kod: MIRIANO2
Lekë 69,073 Lekë 76,748 -10%
Material tunxh i rëndë
Masat bombol me vrimë nxjerrëse: L 11,6 x H 11 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser bidete me 3 vrima në tunxh të punuar me dorë dhe stil klasik, me cilësi të lartë prodhimi në Itali.

Kjo rubinet i rafinuar i bidetit me 3 vrima me mbeturina është tërësisht i punuar me dorë nga mjeshtrit ekspertë të sektorit në tunxh të rëndë , të derdhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së kaluarës dhe të mbrojtur me një shtresë të trashë përfundimi të disponueshme në ngjyra të ndryshme. Veçorinë e jep doreza e veçantë e fluturës me qoshe të pjerrëta, e punuar nga qeramika më e mirë italiane.
Produkti është me krenari me një dizajn unik dhe ekskluziv të prodhuar në Itali , me materiale të cilësisë së lartë dhe detaje të personalizuara.

Çezmat në këtë koleksion janë të dizajnuara me forma të thjeshta dhe të pastra, të përmirësuara jashtëzakonisht nga përfundimet e zgjedhjes suaj. Është një artikull që përbën shprehjen maksimale të elegancës dhe rafinimit me një shije të përjetshme vintage, perfekt për arredimin e banjove luksoze me cilësinë e besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi.
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presioni i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Për të pastruar metalet ju nevojitet një leckë e butë; mos përdorni substanca gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eliminuar gurët, ne rekomandojmë produkte me bazë acidi citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që sipërfaqja të shpëlahet dhe të thahet me kujdes.
NB: Furnizohet me vida të diskut qeramike. Mjeshtëria e produkteve lejon fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra me porosi.
Furnizimi i çezmave dhe mobiljeve të koordinuara të banjës nga e njëjta linjë është i disponueshëm. Na kontaktoni për një ofertë duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Mbetjet përfshihen dhe përputhen me çezmat.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro