Made in Italy

Bidet e baterisë me 3 vrima Doreza tunxhi dhe fluturash për dorëzim të brendshëm - Miriano

 • Made in Italy
 • Kod: MIRIANO3
lek 35.684,15 lek 44.605,18 -20%
Material tunxh i rëndë
Masat bombol me vrimë nxjerrëse: diametër 5.1 doreza: diametër 6 x H 7 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Përzierëse bidete me 3 vrima me dërgesë të brendshme prej bronzi të punuar me dorë dhe stil klasik të prodhuar në Itali.

Ky rubinet i rafinuar i bidetit me 3 vrima me kullim të brendshëm dhe dërgesë është tërësisht i punuar me dorë nga mjeshtrit ekspertë të sektorit në tunxh të rëndë , i derdhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së kaluarës dhe i mbrojtur me një shtresë të trashë përfundimi të disponueshme në ngjyra të ndryshme. Veçorinë e jep doreza e veçantë e fluturës me cepa të rrumbullakosura, e punuar nga qeramika më e mirë italiane.
Produkti është krenarisht për një dizajn unik dhe ekskluziv të prodhuar në Itali , me materiale të cilësisë premium dhe detaje të personalizuara.

Çezmat në këtë koleksion janë të dizajnuara me forma të thjeshta dhe të pastra, të përmirësuara jashtëzakonisht nga përfundimet e zgjedhjes suaj. Është një artikull që përbën shprehjen maksimale të elegancës dhe rafinimit me një shije të përjetshme vintage, perfekt për arredimin e zonave luksoze të banjove me cilësinë e besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi.
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presioni i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Kërkohet një leckë e butë për pastrimin e metaleve; mos përdorni substanca gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eliminuar gurët, ne rekomandojmë produkte dhe bazë të acidit citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që sipërfaqja të shpëlahet dhe të thahet me kujdes.
NB: Furnizohet me kapëse të diskut qeramike. Mjeshtëria e produkteve lejon fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra me porosi.
Ofrohet furnizim me çezma dhe mobilie banjosh të bashkërenduara të së njëjtës linjë. Na kontaktoni për një ofertë duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Drenazhimi nuk është i përfshirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë