Made in Italy

Bateria bidete me 3 vrima me kullues klasik prej tunxhi të punuar me dorë - Fioretta

 • Made in Italy
 • Kod: FIORETTABIDET
lek 65.404,54 lek 76.946,52 -15%
Material tunxh i rëndë
Masat bombol me vrimë nxjerrëse: L 14,5 x H 10,5 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser klasik i bidetit me 3 vrima, prej bronzi të punuar me dorë, i prodhuar në Itali.

Ky rubinet i rafinuar i bidetit me 3 vrima me kullim është tërësisht i punuar me dorë nga mjeshtrit ekspertë të sektorit në tunxh të rëndë , i derdhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së kaluarës dhe i mbrojtur me një shtresë të trashë finiture të disponueshme në ngjyra të ndryshme.
Veçantia jepet nga dizajni i dikurshëm me doreza fluturash tipike të viteve 1800, ideale për adhuruesit e shpirtit retro .
Produkti është me krenari për një dizajn unik dhe ekskluziv të prodhuar në Itali , me materiale cilësore premium dhe detaje të personalizuara të bëra në qeramikën më të mirë italiane.

Çezmat e këtij koleksioni godasin për shprehjen maksimale të elegancës dhe rafinimit . Çezmat me një shije të përjetshme vintage, perfekte për arredimin e zonave luksoze të banjove me cilësinë e besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi.
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presioni i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Kërkohet një leckë e butë për pastrimin e metaleve; mos përdorni substanca gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eliminuar gurët, ne rekomandojmë produkte dhe bazë të acidit citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që sipërfaqja të shpëlahet dhe të thahet me kujdes.
NB: Furnizohet me kapëse të diskut qeramike. Mjeshtëria e produkteve lejon fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra me porosi.
Ofrohet furnizim me çezma dhe mobilie banjosh të bashkërenduara të së njëjtës linjë. Na kontaktoni për një ofertë duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Drenazhimi nuk është i përfshirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në