Made in Italy

Bateri bidet me 3 vrima me shpërndarje të brendshme në tunxh Prodhuar në Itali - Noriana

 • Made in Italy
 • Kod: NORIANABIDET2
Lekë 48,969 Lekë 54,410 -10%
Material tunxh i rëndë
Masat shpërndarës: diametri 5,1 cm; pullat: diametri 6 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser bidete me 3 vrima me leva dhe grykë të brendshme në stilin klasik bronzi, cilësi e lartë e prodhuar në Itali.

Kjo rubinet i sofistikuar i bidetit me 3 vrima me mbetje dhe dërgesë të brendshme është tërësisht i punuar me dorë nga mjeshtrit ekspertë të sektorit në tunxh të rëndë , të derdhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së kaluarës dhe të mbrojtur me një shtresë të trashë përfundimi të disponueshme në ngjyra të ndryshme.
Produkti është me krenari me një dizajn unik dhe ekskluziv të prodhuar në Itali , me materiale të cilësisë së lartë, me detaje të personalizuara të punuara në qeramikën më të mirë italiane.

Çezmat e këtij koleksioni karakterizohen nga dorezat e veçanta të levave të cilat bëhen protagoniste absolute të kombinuara me metalin e strukturës, për një dizajn klasik dhe të përjetshëm, me një shije vintage.
Eleganca, funksionaliteti dhe klasicizmi janë fjalët kyçe të kësaj linje, perfekte për arredimin e zonave luksoze të banjove me cilësinë e besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

Leva të disponueshme në përfundime të shumta:
 • qeramike e bardhë
 • qeramike e zezë
 • metalike
 • Swarovski
Trokitjet e disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi.
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presioni i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Për të pastruar metalet ju nevojitet një leckë e butë; mos përdorni substanca gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eliminuar gurët, ne rekomandojmë produkte me bazë acidi citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që sipërfaqja të shpëlahet dhe të thahet me kujdes.
NB: Furnizohet me vida të diskut qeramike. Mjeshtëria e produkteve lejon fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra me porosi.
Furnizimi i çezmave dhe mobiljeve të koordinuara të banjës nga e njëjta linjë është i disponueshëm. Na kontaktoni për një ofertë duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Kullimi nuk është i përfshirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Aicel
 • Confindustria
 • Sectigo
 • Sonosicuro