Made in Italy

Çezmat klasike të bidetit me 3 vrima me leva tunxhi Prodhuar në Itali - Noriana

 • Made in Italy
 • Kod: NORIANABIDET1
lek 68.329,71 lek 85.412,14 -20%
Material tunxh i rëndë
Masat bombol me vrimë nxjerrëse: L 18 x H 14,5 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser bidete me 3 vrima me leva tunxhi të stilit klasik, cilësi e punuar me dorë e prodhuar në Itali.

Ky rubinet i sofistikuar i bidetit me 3 vrima me kullim është tërësisht i punuar me dorë nga mjeshtrit ekspertë të sektorit në tunxh të rëndë , i derdhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së kaluarës dhe i mbrojtur me një shtresë të trashë finiture të disponueshme në ngjyra të ndryshme.
Produkti është me krenari për një dizajn unik dhe ekskluziv të prodhuar në Itali , me materiale të cilësisë premium, me detaje të personalizuara të bëra në qeramikën më të mirë italiane.

Çezmat e këtij koleksioni karakterizohen nga dorezat e veçanta të levës që bëhen protagoniste absolute të kombinuara me metalin e strukturës, për një dizajn klasik dhe të përjetshëm, me një shije vintage.
Eleganca, funksionaliteti dhe klasicizmi janë fjalët kyçe të kësaj linje, perfekte për arredimin e zonave luksoze të banjove me cilësinë e besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

Leva të disponueshme në përfundime të shumta:
 • qeramike e bardhë
 • qeramike e zezë
 • metalike
 • Swarovski
Trokitjet e disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi.
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presioni i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Kërkohet një leckë e butë për pastrimin e metaleve; mos përdorni substanca gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eliminuar gurët, ne rekomandojmë produkte dhe bazë të acidit citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që sipërfaqja të shpëlahet dhe të thahet me kujdes.
NB: Furnizohet me kapëse të diskut qeramike. Mjeshtëria e produkteve lejon fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra me porosi.
Ofrohet furnizim me çezma dhe mobilie banjosh të bashkërenduara të së njëjtës linjë. Na kontaktoni për një ofertë duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Drenazhimi nuk është i përfshirë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë