Made in Italy

Çezmat e cilësisë së mirë të bidetit me 3 vrima në tunxh të cilësisë së mirë Prodhuar në Itali - Ursula

 • Made in Italy
 • Kod: URSULA6
lek 72.836,37 lek 85.689,85 -15%
Material tunxh
Masat P 18 x H 14 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Përzierëse bidete me 3 vrima me dizajn vintage prej bronzi, e prodhuar në Itali.

Ursula është një mikser bidete elegant dhe elegant me 3 vrima me kullim.
Punuar me dorë në Itali me materiale të cilësisë së lartë: tunxh.

E disponueshme në përfundime të shumta:
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i krehur;
 • i djegur;
 • ari;
 • ari rozë;
 • tunxh mat;
 • bakri i shurdhër.
NB: Furnizohet me koka të diskut qeramike dhe komplet fiksimi.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e bashkërenduara të banjës të së njëjtës linjë , tualet, bidet, lavaman / tastierë, çezmat etj. Na kontaktoni për të krijuar banjën tuaj ekskluzive të prodhuar në Itali.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në