Made in Italy

Çezmat e bidetit me 3 vrima në tunxh Prodhuar në Itali, stil i cilësisë së mirë - Ursula

 • Made in Italy
 • Kod: URSULA3
Lekë 35,361 Lekë 44,201 -20%
Material tunxh
Koha e dërgimit 4 javë pune

Çezmë vintage bidete me 3 vrima me grykë të brendshme të prodhuar në Itali prej bronzi, Ursula.

Ursula është një mikser bidete elegant me 3 vrima me kullim dhe furnizim te brendshem, prej bronzi.
E punuar me dorë në Itali me materiale cilësore.
Falë formave të saj që të kujtojnë origjinën e lashtë, do të jetë e përkryer për çdo stil banjoje, duke e bërë atë protagoniste.

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi;
 • nikel mat;
 • nikel i lëmuar i krehur;
 • i djegur;
 • ari;
 • ari rozë;
 • bronzi mat;
 • bakri mat.
NB: Furnizohet me vida të diskut qeramike, komplet fiksimi dhe kullues në të njëjtën ngjyrë si çezmat.

Çezmat nga koleksioni Ursula mund të konsiderohen si skulptura të vërteta në miniaturë. Çdo pjesë përmban vëmendje ndaj detajeve dhe kërkime të kujdesshme në forma harmonike dhe të rrumbullakosura. Elemente përfaqësuese të elegancës dhe luksit , të prodhuara me të vërtetë në Itali , të dizajnuara për të përmirësuar banjën tuaj.

Ne mund t'ju ofrojmë të gjitha mobiljet e bashkërenduara të banjës nga e njëjta linjë , tualet, bidet, lavaman / lavaman konsol, çezmat etj. Na kontaktoni për të krijuar banjën tuaj ekskluzive të prodhuar në Itali.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro