Made in Italy

Çezmë klasike e bidetit me 3 vrima me kullues tunxhi Prodhuar në Itali - Ercolina

 • Made in Italy
 • Kod: ERCOLINABIDET
lek 62.781,19 lek 78.476,48 -20%
Material tunxh i rëndë
Masat bombol me vrimë nxjerrëse: H 7,5 cm, pullat: diametër 7,5 x H 8 cm
Koha e dërgimit 4 javë pune

Mikser bidete me 3 vrima me kullues tunxhi të stilit klasik, luks i prodhuar në Itali.

Ky rubinet elegant i bidetit me 3 vrima me kullim është tërësisht i punuar me dorë nga mjeshtrit ekspert në sektorin e tunxhit të rëndë , i derdhur në kallëpe që respektojnë sistemet artizanale të së shkuarës dhe i mbrojtur me një shtresë të trashë përfundimi të disponueshme në ngjyra të ndryshme.
Produkti është me krenari për një dizajn unik dhe ekskluziv të bërë në Itali , me materiale të cilësisë premium, me detaje të personalizuara të bëra në qeramikën më të mirë italiane.

Çezmat e këtij koleksioni godasin për qëndrueshmërinë e formave dhe për shkathtësinë ekstreme të kombinimit dhe përbëjnë shprehjen maksimale të elegancës dhe rafinimit . Çezmat me një shije të përjetshme vintage, perfekte për arredimin e zonave luksoze të banjove me cilësinë e besueshmërisë teknike të produkteve të prodhuara në Itali .

E disponueshme në përfundime të shumta :
 • krom;
 • tunxh natyral;
 • bronzi;
 • nikel;
 • ari i lehtë;
 • nikel i zi.
Karakteristikat teknike:
 • Presioni minimal për funksionim të mirë: 0,5 bar.
 • Presioni i rekomanduar për funksionim të mirë: 1.5 bar.
 • Kërkohet një leckë e butë për pastrimin e metaleve; mos përdorni substanca gërryese, kaustike ose agresive.
 • Për sipërfaqet e kromit, përdorni një detergjent të butë ose sapun dhe ujë. Për të eliminuar gurët, ne rekomandojmë produkte dhe bazë të acidit citrik. Pas pastrimit është e rëndësishme që sipërfaqja të shpëlahet dhe të thahet me kujdes.
NB: Furnizohet me kapëse të diskut qeramike. Mjeshtëria e produkteve lejon fleksibilitet ekstrem në krijimin e produkteve të bëra me porosi.
Ofrohet furnizim me çezma dhe mobilie banjosh të bashkërenduara të së njëjtës linjë. Na kontaktoni për një ofertë duke plotësuar formularin "Kërkoni informacion" .
Drenazhimi nuk është i përfshirë.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë